کلینیک خواب آرامان
Search
Close this search box.
معرفی بهترین کلینیک خواب در تهران

معرفی بهترین کلینیک خواب در تهران

بهترین کلینیک خواب در تهران به درمان انواع اختلالات خواب و تشخیص های فوق تخصصی در این زمینه می‌پردازد تا بتواند خوابی آرام و کافی را برای بیماران رقم بزند و بر کیفیت زندگی آن ها از این نظر بیافزاید. در این مقاله به معرفی بهترین کلینیک خواب در شهر تهران پرداختیم تا شما بتوانید با مراجعه به این مرکز معتبر و با سابقه هر چه سریع‌تر به مشکلات خود پایان دهید.

معرفی بهترین کلینیک خواب در تهران

بهترین کلینیک خواب در تهران چه بیماری هایی را درمان می‌کند؟

بهترین کلینیک خواب در تهران انواع مشکلات و اختلالاتی چون خروپف، آپنه خواب، اختلالات ریتم سیرکادین خواب، پرخوابی یا کم خوابی و بسیاری مشکلات دیگر را درمان کرده و همچنین مشکلات رفتاری شناختی را تشخیص می‌دهد و بهبود می‌بخشد. در این مرکز انواع تست های فوق تخصصی خواب و تکنیک های دیگر نظیر آندوسکوپی خواب و … نیز انجام می‌شود. در ادامه به برخی از رایج ترین درمان هایی که در این مرکز انجام می‌شود، اشاره خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید: خر و پف در کودکان

آپنه انسدادی خواب (OSA)

آپنه انسدادی خواب (Obstructive Sleep Apnea) نوعی  اختلال است که در آن مسیر تنفسی بیمار در طول خواب مکررا مسدود می‌شود و توقف موقتی تنفس رخ می‌دهد. این مشکلات که در غالب آپنه انسدادی خواب مطرح می‌شوند، باید حتما تحت درمان قرار گیرند زیرا این مشکل با گذشت زمان حتما با پیشرفت رو به رو خواهد بود. درمان این اختلال، یکی از خدماتی است که کلینیک خواب آرامان به آن می‌پردازند.

    (CSA)  آپنه خواب مرکزی

آپنه خواب مرکزی (Central Sleep Apnea) نیز یک نوع اختلال خواب است که مشکل اصلی در سیستم عصبی مرکزی قرار دارد و مغز نمی‌تواند به درستی دستورات تنفسی را به عضلات تنفسی ارسال کند. این اختلال با آپنه انسدادی خواب تفاوت هایی دارد و شایان ذکر است که درمان این بیماری در بهترین کلینیک خواب در تهران انجام خواهد شد.

سندرم آپنه خواب پیچیده

علت دقیق سندرم آپنه خواب پیچیده هنوز مشخص نیست اما فرضیه‌هایی وجود دارد که می‌گویند استفاده از CPAP ممکن است بر روی تنظیمات تنفسی مرکزی در مغز تاثیر داشته باشد و باعث ظهور علائم آپنه خواب مرکزی شود.

خروپف

خروپف یک اختلال است که جریان هوا از مسیر تنفسی به مقدار زیاد عبور می‌کند و باعث تولید صداهای واحد می‌شود. درمان این اختلال شایع از مهمترین خدمات کلینیک آرامان است زیرا امروزه بانوان و آقایان زیادی به این مشکل دچار هستند و به دلیل وجود آن، نمی‌توانند خواب راحت داشته باشند.

بیشتر بخوانید: بی‌خوابی کودکان

بی خوابی

بی‌خوابی (Insomnia) افرادی که به بی‌خوابی مبتلا هستند، خواب سبک و نامناسب دارند و به طور مکرر در طول شب بیدار می‌شوند و نمی‌توانند خواب کافی را تجربه کنند. این موضوع می‌تواند برای مدت طولانی ادامه یابد و تاثیر مخربی روی کیفیت زندگی ، عملکرد روزانه و روحیه فرد بگذارد. بنابراین اگر به این مشکل دچار هستید، حتما هر چه سریع تر برای درمان به کلینیک معتبر خواب مراجعه نمایید.

بهترین کلینیک خواب در تهران چه بیماری هایی را درمان می‌کند؟

نارکولپسی یا حمله خواب

نارکولپسی یک اختلال خواب مزمن است که به صورت ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی، حمله‌های خواب را به همراه دارد. افراد مبتلا به نارکولپسی ممکن است در طول روز و در موقعیت‌های مختلف مانند صحبت کردن، غذا خوردن ، رانندگی و حتی در حین انجام فعالیت‌های فیزیکی به طور ناگهانی و بی‌اختیار به خواب فرو روند. این حمله‌های خواب معمولا از چند ثانیه تا چند دقیقه ادامه دارند اما اگر برای درمان این موارد اقدام کنید، دیگر به این مشکل دچار نخواهید شد و در طول شب خواب درست و کافی خواهید داشت.

بیشتر بخوانید: آپنه خواب انسدادی در کودکان

سندرم پاهای بیقرار (RLS)

شاید برای شما هم  پیش آمده باشد که به هنگام خواب عمیق یا ابتدای وارد شدن به چرخه خواب، به طور ناگهانی پای خود را تکان دهید. درمان این مشکل از خدمات ارائه شونده در کلینیک خواب آرامان است و اگر اقدامات لازم برای این درمان را نادیده بگیرید، حتما با پیشرفت آن رو به رو خواهید شد و خواب کافی و با آرامش را تجربه نخواهید کرد.

اختلالات ریتم شبانه روزی 

اختلالات ریتم شبانه روزی مجموعه‌ای از اختلالات خواب و بیداری هستند که با عدم تناسب بین الگوی طبیعی ریتم شبانه و روزانه بدن و الگوی معمول خواب و بیداری افراد همراه هستند. اختلال تغییر زمان خواب از زیر مجموعه اختلالات ریتم شبانه روزی هستند که شخص دارای الگوی خواب و بیداری متفاوت است و تمایل دارد دیرتر از زمان معمول بخوابد و دیرتر از زمان معمول بیدار شود.

بیشتر بخوانید: افسردگی و اختلال خواب

آرامان، بهترین کلینیک خواب در تهران

اگر در شهر تهران زندگی می‌کنید و به دنبال بهترین کلینیک خواب در تهران هستید، به شما کلینیک خواب آرامان را توصیه می‌کنیم. در این مرکز، مشکلات مرتبط با خواب به سادگی تشخیص داده می‌شوند و متخصصان به شما کمک می‌کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن، این اختلالات را بهبود بخشید و کیفیت زندگی خود را افزایش دهید. در این کلینیک، پزشکان فوق تخصص و دارای فلوشیپ های تخصصی، بهترین روش درمانی را برای انواع مشکلات نامبرده و بسیاری موارد دیگر برگزیده و نتایج فوق العاده ای را در زمینه درمان مشکلات خواب رقم می‌زنند.

نتیجه‌گیری

بهترین کلینیک خواب در تهران، در درمان انواع اختلالات خواب مانند آپنه انسدادی خواب (OSA)، (CSA)  آپنه خواب مرکزی، سندرم آپنه خواب پیچیده، خروپف، بی خوابی، نارکولپسی یا حمله خواب، سندرم پاهای بیقرار (RLS) و اختلالات ریتم شبانه روزی مشغول به فعالیت است.

سوالات متداول

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *